2014. szeptember 28-i hirdetések

Dancs Rudolfné sz. Nagy Lenke Viola élt 85 évet
Korányi úti ravatalozó

Jövő heti alkalmaink:
A reggeli áhítatokat hétfőtől- péntekig 7.30 – 7.45 között tartjuk a kazettás gyülekezeti teremben a gyülekezeti ház főbejárata felől is be lehet jönni.

A hétköznapi esti alkalmak evangélizációs hét keretében lesznek megtartva szeptember 29 – október 2 (hétfőtől- csütörtökig) között minden este 18 órától, igét hirdet Itzés István evangélikus lelkész

Egyéb hirdetések:
Pénteken egyházmegyei Közgyűlés volt templomunkban, ahol az egyházmegye közössége köszönetét fejezet ki Horváth Csaba presbiterünknek a 3 választási ciklusban végzett egyházmegyei szolgálataiért.

Szeretettel hirdetjük, hogy egyházmegyei csendes- pihenő hét lesz Berekfürdőn október 13.-17. között. 15.000.-Ft, 5.000.-Ft előleg befizetésével lehet jelentkezni. Bővebb felvilágosítás a Hirdetőn, Honlapon és jelentkezés a lelkészi hivatalban. Jelentkezési határidő: október 1.

Megérkezett a Reformátusok Lapja, a kijáratnál elvihető.

Elkezdtük a konfirmációs felkészítés megszervezését. Presbitereik minden nálunk keresztelt és most 7, vagy 8. osztályt kezdett fiatalok családját felkeresik. De kérjük azok jelentkezését, akik szeretnének felkészülni a konfirmáció által az önálló egyháztagságra.

Párhuzamosan gyűjtjük a felnőtt korúak konfirmációs szándékát, nekik felkészítő bibliaiskolát indítunk az ősz folyamán.

Folytatódik az egyházközség Honlapjának élete, néhány alapvető fontos információval kezdtünk és folyamatosan feltöltésre, naprakészséggel tartjuk fenn. refnyiregyhaza.hu. a vasárnapi hirdetések ott megtalálhatók.

A Városi Alians Közösség evangélizációt tart templomunkban szeptember 29-október 2. között hétfőtől- csütörtökig, igét hirdet Itzés István ev. lelkész.

Jövő vasárnap reggel 8.00-kor családos istentisztelet lesz