„Kész a szívem Istenem, kész a szívem arra, hogy énekeljek és zengedezzek.”
Zsolt. 57, 8

Hálaadó zenés áhítatra került sor a Nyíregyháza – Városi Református templomban 2015. június 7.-én vasárnap 17.30-tól. Az istentiszteleten az egyházközség énekkara és a Nyírségi Református Egyházmegye évközi kántortovábbképző tanfolyamának hallgatói szolgáltak kórus- és orgonaművek előadásával.

A kántortovábbképző idén 5., jubileumi tanévét zárta és szeptembertől, a 2015/2016-os évadban továbbra is várja az egyházmegyéből mindazokat a kántorokat, kórusvezetőket, akik elméleti vagy gyakorlati tudásukban gyarapodni szeretnének.

A kórus a nyári szünetet követően szeptembertől újra folytatja próbáit, melyekre szeretettel várunk minden énekelni vágyó gyülekezeti tagot!

kórus csoportkép

Kissné Mogyorósi Pálma
kórus- és tanfolyamvezető

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.