Aktualitások 2017. november 12. – 2017. november 19.

2017. november 12. vasárnap
8.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – családos istentisztelet, alsó tagozat
9.00 Istentisztelet – Örökösföldön a Westsik Vilmos Középiskolában
10.30 Istentisztelet – templom, gyermek istentiszteletek, Kálvin tér 11. – keresztelés
15.00 Istentisztelet – Borbánya Evangélikus Templom
17.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – keresztelés

2017. november 13. hétfő
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
14.00 Szabolcs-Szatmár Bereg megyei protestáns lelkészek és polgármesterek találkozója

2017. november 14. kedd
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
13.00 temetés – Ács Andrásné szül.: Tudja Vilma 86.é., Korányi úti ravatalozó
17.30 felnőtt konfirmációs előkészítő
18.00 gyülekezeti bibliaóra kazettás gyülekezeti terem

2017. november 15. szerda
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
17.00 énekkari próba

2017. november 16. csütörtök
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
10.00 Baba-mama kör
18.00 Önkéntes segítők találkozója a Continentál Aránában

2017. november 17. péntek
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
16.00 ifjúsági óra 3. csoport
17.00 ifjúsági óra 1. csoport
18.00 ifjúsági óra 2. csoport
17.00 önkéntes segítők munkacsoportja a Kazettás Teremben

2017. november 18. szombat
9.00 Örökösföldi Templom alapkövének letétele
10.00 Reformátusok Találkozója a Continental Arénában – előzetes jelentkezések alapján

2017. november 19. vasárnap
8.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11.
9.00 Istentisztelet – Örökösföldön a Westsik Vilmos Középiskolában
10.30 Istentisztelet – templom, gyermek istentiszteletek, Kálvin tér 11.
14.30 konfirmációs előkészítő
15.00 Istentisztelet – Borbánya Evangélikus Templom
17.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – keresztelés

Aktualitások 2017. november 5. – 2017. november 12.

2017. november 5. vasárnap
8.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – presbiter és gondnokválasztás
9.00 Istentisztelet – Örökösföldön a Westsik Vilmos Középiskolában – presbiter és gondnokválasztás
10.30 Istentisztelet – templom, gyermek istentiszteletek, Kálvin tér 11. – presbiter és gondnokválasztás
15.00 Istentisztelet – Borbánya Evangélikus Templom
17.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – presbiter és gondnokválasztás

2017. november 6. hétfő
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
18.00 férfi bibliaóra, Bessenyei téri Gyülekezeti Ház

2017. november 7. kedd
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
13.00 temetés – Ancsák Jánosné szül.:Szabados Erzsébet 79.é., Főbejárati ravatalozó
17.30 felnőtt konfirmációs előkészítő
18.00 gyülekezeti bibliaóra kazettás gyülekezeti terem

2017. november 8. szerda
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
17.00 énekkari próba

2017. november 9. csütörtök
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
10.00 Baba-mama kör
13.00 temetés – Körmendi József 84.é.., Főbejárati ravatalozóból
17.00 Nikodémus bibliaóra

2017. november 10. péntek
7.30-7.45 között reggeli áhítat – kazettás gyülekezeti terem
10.00 temetés – Kiss Istvánné szül.: Révész Margit 83.é. Főbejárati ravatalozóból
16.00 ifjúsági óra 3. csoport
17.00 ifjúsági óra 1. csoport
18.00 ifjúsági óra 2. csoport

2017. november 12. vasárnap
8.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – családos istentisztelet, alsó tagozat
9.00 Istentisztelet – Örökösföldön a Westsik Vilmos Középiskolában
10.30 Istentisztelet – templom, gyermek istentiszteletek, Kálvin tér 11. – keresztelés
15.00 Istentisztelet – Borbánya Evangélikus Templom
17.30 Istentisztelet – templom, Kálvin tér 11. – keresztelés