Ifjúsági alkalom

Gitáros zene, fiatalos éneklés, örömteli találkozások, sok játék, még több beszélgetés komoly és kevésbé komoly témákról, az élet sorsfordító kérdéseiről és apróságokról. Itt mindenki önmaga lehet, bátran vállalhatja a véleményét, és meglepődik, milyen szerető, ragaszkodó barátokra talál.

Várunk Téged is!

Minden pénteken 16.00, 17.00 és 18.00

Korosztály szerint három csoportban:
16.00 - "Élő kövek" ificsoport - 9. osztályosok - Kálvin tér 11., Gyülekezeti Ház, 5. sz. terem
18.00 - "Hit lámpása" ificsoport - 10-11. osztályosok - Kálvin tér 11., Gyülekezeti Ház, 5. sz. terem
17.00 - "Vándor" ifi - 12. osztályosok és egyetemisták - Kálvin tér 11., Gyülekezeti Ház, 4. sz. terem

Bodnár Máté