Istentiszteletek

Gyülekezeti életünk központi eseménye a vasárnapi istentisztelet, amelyen minden nemzedék együtt dicsérheti Istent a templomi közösségben.

Vasárnap a templomban 8.30-tól, 10.30-tól és 17.30-tól tartunk istentisztelet a templomban. Gyermekistentiszteletre 10.30-ra várjuk a gyermekeket a templomba, és innen korcsoportonként mennek a gyermekistentiszteletre a Gyülekezeti Házba. Havonta egyszer szeretetvendégségen biztosítunk lehetőséget a templomi alkalom után az ismerkedésre, testvéri beszélgetésekre. A tanév során havonta két alkalommal, 8.30-tól tartunk családos istentiszteleteket.

Örökösföldön vasárnap 9.00-kor kezdődő alkalmakat a templom felépüléséig a Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola aulájában  tartjuk.
Borbányán az evangélikus templomban és a Jósa András Oktatókórházban minden vasárnap 15.00-tól van református istentisztelet.
Rozsrétszőlőn minden hónap utolsó vasárnapján 10.00-kor kezdődik istentiszteleti alkalom.