Óvintézkedések, elmaradó alkalmak

• március 15, 2020

Kedves Testvéreink!

A koronavírus miatti vészhelyzet gyülekezeti életünkre is hatással van. Az alábbiakban erről adunk téjékoztatást!

Óvintézkedések a vasárnapi istentiszteleten

Vasárnapi istentiszteleteinket Magyarország Kormánya rendeleteinek figyelembevételével tartjuk meg.

Tisztelettel kérjük az istentiszteleten résztvevőket, hogy a bejáratnál elhelyezett kézfertőtlenítőt bemenetelkor használják! Jelenleg a tmeplom főbejáratát használjuk bejáratként, kimenetelkor mindkét ajtó használható.

Kérjük, hogy csak azokra az ülőhelyeket foglalják el, amelyeket felirattal megjelöltünk ("Kérjük, hogy itt foglaljon helyet!"), ezzel tudjuk biztosítani a kellő fizikai távolságot.

Figyeljünk a presbiterek útmutatására és az engedélyezett létszám fölött (100 fő) érkezőket kérjük, hogy a Kazettás Gyülekezeti Teremben vegyenek részt az istentiszteleten!

Elmaradó alkalmak

Szokásos hétközi alkalmaink ezen a héten szünetelnek. Így nem lesz női bibliaóra, gyülekezeti bibliaóra, baba-mama kör, Nikodémusok órája,  az ifjúsági bibliaórát pedig online tartjuk meg.

A Lelkészi Hivatal a megszokott nyitvatartással várja az ügyet intézőket.

Online jelenlét

Szeretettel hívjuk fel Testvéreink figyelmét gyülekezetünk Youtube-csatornájára, amelyen igyekszünk minél több tartalmat megosztani, élő közvetítést adni istentiszteleti alkalmainkról.