Megtartotta éves, rendes Közgyűlését a Nyírségi Református Egyházmegye 2015. május 29-én, Nyíregyházán a Gyülekezeti Házban.

DSC_2194_ok

Az esperesi jelentésen valamint a szakelőadói beszámolókon túl egyházmegyénk oktatási intézményeinek 1-1 az iskola által felterjesztett pedagógusa kapott elismerő díjat:Nagyné Kerekes Irén Erika – Nagyhalász, Schlossserné Csernai Éva – Nyírbátor, Újlaky Zsoltné Baktalórántháza, Velkesziné Kézi Valéria Újfehértó és Závodny Mária – Nyíregyháza.

DSC_2250_ok

Ugyanakkor az Egyházmegyei Közgyűlés elismerő díjat alapított azoknak a lelkipásztoroknak, akik 40 éve végzik hűséggel szolgálatukat. Ebben az elismerésben részesült: Páll Antal Piricsén, Horváth György Nagykállóban, Tárnok Ferenc Nyírbátorban, Tárnok Ferencné Nyírbátorban-Nyírvasváriban szolgáló lelkipásztorok.

DSC_2253_ok

Isten áldja további pedagógus és lelkipásztori szolgálataikat!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.