Átvehetők a járvány miatt kimaradt Jókais matricák!

• június 29, 2020

A Jókai Mór Református Általános Iskola tanulói számára már fogalommá váltak azok a bibliai témájú matricák, amelyeket évek óta minden hónapban az istentiszteleten való részvételkor kapnak, és egy erre a célra nyomtatott füzetbe gyűjtenek.

2020. március 16-án Egyházközségünk iskolája is - az ország valamennyi intézményéhez hasonlóan - onine tanrendre állt át, és a gyülekezetben nem volt lehetőség családi istentiszteletek tartására sem.

A fennti okok miatt hiányzó matricákat (március, április, május és június hónap) most minden tanuló egyben veheti át a Nyíregyháza-Városi Református Templomban - istentiszteletek után, vagy a Lelkészi Hivatalban, hivatali időben.

Reménység szerint szeptembertől már ismét a megszokott rendben folytatódhat a matricák gyűjtése.