Beregdaróci kirándulás: Új ifjúsági csoport alakult!

• június 16, 2021

2021. június 7-én több mint 70 nyolcadikosból, 7 ifjúsági segítőből, 5 lelkipásztorból álló népes csapat útnak két nagy busszal a Nyíregyháza-Városi Református Templomtól, hogy részt vegyen a Beregdarócra szervezett konfirmációs "wellness" kiránduláson.

A 24 órás, sűrű program tartalmazott szellemi- és sportvetélkedőket, fürdőzést, közös énekléseket, fiúknak focimeccset, lányoknak fürdőbomba készítést, előadást, esti és reggeli áhítatokat a helyi református templomban.

Konfirmandus kirándulás

Élményekben gazdagodva tért vissza a lelkes kiránduló csapat, akikből megalakult gyülekezeti közösségünk legújabb ifjúsági csoportja, amely mostantól a "Mustármag ifi" néven működik tovább.

Konfirmandus kirándulás

A következő nagy tervek Debrecenbe (Csillagpont) illetve Hercegkútra (Egyházmegyei Ifjúsági Tábor) visznek, majd szeptembertől megkezdődnek a rendszeres ifjúsági alkalmak.

Hordozzuk imádságban gyülekezetünk legfiatalabb teljesjogú tagjait, döntéseiket, lelki fejlődésüket!

A kiránduláson készült képek megtekinthetők itt: