Gyülekezetünkben szolgált a DRHE Vox Essentia kórusa

• május 5, 2024

2024. május 5-én, vasárnap került sor gyülekezetünkben az egyházlátogatás alkalmára. Ezen a délutánon, ahogyan azt előre hirdettük is, Nt. Nagy József örökösföldi lelkipásztor érkezett gyülekezetünkbe.

Az egyházlátogatás alkalmával Nt. Nagy József aláírta az anyakönyveket és átnézte mindazokat a dokumentumokat, amelyek az egyházközség mindennapi életéhez kapcsolódnak. Az ezt követő templomi istentiszteleti szolgálat végén pedig összegezte is tapasztalatait.

Az egyházlátogató személye mellett ezen az istentiszteleti alkalmon fogadhattuk egyházközségünkben a Debreceni Református Hittudományi Egyetem Vox Essentia kórusát, akik Szabóné Fodor Adrienne egyetemi tanárnő vezénylésével dicsőitették Istent az istentiszteleten.

A DRHE Vox Essentia kórusa gyülekezetünkben