Hitem és hivatásom - Férfi délután lesz gyülekezetünkben

• június 4, 2023

2023. június 18-án (vasárnap) 14.30-tól 18.30-ig első alkalommal szervez Férfi délutánt a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség.

A találkozó kortól független, így szeretettel várjuk a fiatalabb, a középkorú és az idősebb nemzedék férfitagjait! Férjek, családapák éppúgy részt vehetnek, mint egyedülálló férfiak.

A rendezvényen előadást tart Dr. Kovács Levente, a Magyar Bankszövetség főtitkára, emellett bizonyságtételeket hallhatunk a hit és hivatás összeegyeztetéséről gyülekezetünk férfitagjaitól is.

A Férfi délután a 17.30-as istentisztelettel zárul, amelyre a család többi tagját is szeretettel hívjuk és várjuk. Gyerekeknek az istentisztelettel párhuzamosan foglalkozást szervezünk.

Az eseményen való részvételhez előzetes regisztráció szükséges, amelyet az alábbi, 1 perc alatt kitölthető űrlapon lehet megtenni: https://forms.gle/AvMYy4icx2QwxL5L9

Jelentkezési határidő: 2023. június 15. (csütörtök) 20 óra

Várva a találkozást, testvéri üdvözlettel:

Dr. Gaál Sándor

esperes