Ifjúsági sportnap a templom mellett

• augusztus 2, 2019

Kispályás labdarúgás, kosárlabda és asztalitenisz is szerepelt a Nyíregyháza-Városi Református Ifjúság II. Sportnapján, amelyet 2019. augusztus 2-án, pénteken tartottak a Református Templom mögötti sportpályán.

A nyitóáhítaton a napi ige alapján (ApCsel 6,8-15) azon gondolkodtak el a fiatalok, mi a különbség a világ szerinti és az Isten szerinti győzelem között. Aki Jézust követi, "más ligában játszik."

Lelkesítő ifjúsági énekek után a pályán vette kezdetét a sportszerű és barátságos küzdelem. Még egy büntetőrúgó versenyre is sor került.

A közös vacsora után még sokáig (sötétedésig) együtt maradt a társaság, játékkal, beszélgetéssel töltve az időt. Idén is jó volt együtt mozdulni! Folytatás következik!