Két szolgálati lehetőség az ünnep előtt

• április 1, 2023

Húsvét ünnepe előtt két fontos szolgálati lehetőségre szeretnénk felhívni egyházközségünk tagjainak figyelmét:

1. Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik a húsvéti Gyülekezeti Híradó kézbesítésében tudnak segédkezni a következő napokban! Jelentkezni, és a megfelelő számú példányt átvenni vasárnap, istentiszteletek előtt és után, vagy a Nagyhéten, a Lelkészi Hivatal nyitvatartási idejében lehet. (H-CS 8:30-12:30 és 16:00-17:00)

2. Március 5-én, szerda este, a 18 órakor kezdődő istentisztelet után alkalmi férfikari próbát tartunk a Kazettás Teremben. A nagypénteki passiós istentiszteletre fogunk együtt felkészülni. Várjuk azokat is, akik eddig még nem csatlakoztak a kórushoz, de szívesen vállalják a nagypénteki közös szolgálatot!