Konfirmációra készülünk

• május 6, 2019

112 fiatal készül arra, hogy 2019. május 11-én konfirmációs vizsgát tegyen a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség Presbitériuma előtt, hogy aztán a május 12-i istentiszteleteken befogadjuk őket gyülekezetünk teljes jogú egyháztagjai közé. A felkészülés 2018 szeptembere óta folyik, amely során interaktív előadások, sok játék és éneklés közben 100 kérdés és válasz segítségével sajátították el a fiatalok a református keresztyén hit alapjait.

Konfirmációs felkészítő

Az ünnepélyes konfirmáció a konfirmandusok nagy száma miatt két istentiszteleten zajlik majd, a 8.30-kor és a 10.30-kor kezdődő alkalmon, míg a két ünnepség között közös fénykép készítésére kerül sor. Isten áldja a fiatalok felkészülését és az őket befogadni készülő gyülekezetet!