Megjelent a Gyülekezeti Híradó - Önkéntesek jelentkezését várjuk a kézbesítéshez!

• december 13, 2020

Megjelent Egyházközségünk ünnepi kiadványa, a Gyülekezeti Híradó karácsonyi száma.

Az ezúttal 32 oldalas újság ebben az évben is tartogat olvasnivalót a család minden számára. Igei üzenet, karácsony esti családi áhítat, személyes bizonyságtétel, helyzetjelentés, körkép Örökösföldről, az ifjúsági munkáról és a konfirmációs felkészülésről, az iskolánkról, vagy éppen a gyerekeknek szóló oldal mellett megtalálható benne a karácsonyi ünnepi istentiszteletek rendje is.

Ebben az évben nagyobb példányszámban készül az újság, amit szeretnénk gyülekezetünk minden bejegyzett tagjához eljuttatni. Ebben kérnénk önkéntesek segítségét, akik szívesen vállalják, hogy a város egy-egy területén, akár lakóhelyük közelében eljuttatják a Gyülekezeti Híradót a megfelelő címekre.

A kézbesítés december 15-én, kedden kezdődik.

Jelentkezni lehet a Lelkészi Hivatalban személyesen, telefonon (+36 42 507 048) vagy e-mailen (nyiregyhaza-varos@reformatus.hu).