Tavasz végére elkészülhet az Örökösföldi Református Templom

• február 4, 2020

"Várhatóan tavasz végére elkészül az új református templom Örökösföldön" - számolt be az építkezés állásáról a nyiregyhaza.hu cikke és a Nyíregyháza Televízió felvétele a napokban.

A Híradó felvételén Nagy József lelkipásztor nyilatkozott: "Nagyon nagy örömünkre szolgál az, hogy az előttünk álló egyházi ünnepek valamelyikén már minden bizonnyal itt lehetünk az örökösföldi reformátusok közösségével" - fogalmazott a lelkész, aki beszélt még a templom és a gyülekezeti ház mellett a parókia építésének fontosságáról, és a leendő helyben lakó lelkész lehetőségeiről is.

A nyiregyhaza.hu gyönyörű fényképekkel számol be az építkezés jelenlegi állásáról, amelyet ide kattintva tekintheti meg. (Szarka Lajos fotói)

A teljes felvétel megtekinthető itt: