Vasárnapi istentisztelet: Mindenki maradjon otthon, nézzük élőben!

• március 18, 2020

Kedves Testvéreink!

Magyarország Kormányának rendelete alapján, és a Magyarországi Református Egyház kérése szerint 2020. március 22-én a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközségben nem tartunk nyilvános istentiszteletet!

Ezt a vasárnapot otthonainkban maradva, így a járvány terjedését lassítva kell megszentelnünk.

Annak érdekében, hogy ne maradjunk Isten igéje nélkül, lelkipásztoraink vasárnap a 10.30-as istentisztelet idején a templomban fognak szolgálatot végezni, amelyet gyülekezetünk Youtube-csatornája élőben közvetít majd! (Érdemes feliratkozni a csatornára, a későbbi videók érdekében is.) A felvétel az élő közvetítés után később is megtekinthető lesz.

Szeretettel megkérjük a gyülekezet tagjait, hogy vegyenek részt így, otthonról az istentiszteleti közösségben. Segítsünk idős hozzátartozóinknak is, hogy otthonukban követhessék az istentiszteletet, és a későbbi alkalmak közvetítéseit!