Fiatal felnőttek szolgálata a Nyíregyházi Szívklubban

• december 12, 2018

Az immár 29 éve alapított Nyíregyházi Szívklub havi rendszerességgel megtartott találkozóin a résztvevők értékes előadásokat hallgathatnak meg az egészségmegőrzés témakörében. Immár második alkalommal gondolták úgy a klubtagok, hogy karácsonyi készülődésük közben szívesen veszik a református egyház küldöttségének igei és zenei szolgálatát.

Szolgálat a Szívklubban

2018. december 12-én tartották ezt a rendezvényt. Gyülekezetünk fiatal felnőttjei szívesen tettek eleget a meghívásnak, és karácsonyi énekekkel, Jézus születéstörténetének felolvasásával, igehirdetéssel és imádsággal hívták elcsendesedésre a jelenlévőket. Az alkalom végén a szolgáló csapat tagjai a Gyülekezeti Híradó egy-egy számával ajándékozták meg a résztvevőket, és hívogatták a református klubtagokat az ünnepi alkalmakra is.