Házasság Hete gyülekezetünkben: Közös imádság a családokért

• január 31, 2021

2021. február 7-én 16.00-kor közös imádságra hívjuk azokat a házaspárokat, akik szívesen megállnak egy kicsit, hogy kapcsolatukat, családi életüket, gyermekeiket, és akár már unokáikat is Isten elé vigyék egy közös, gyülekezeti imaalkalmon.

Az egyórásra tervezett imaközösséget a Kazettás Teremben tartjuk. A Házasság Hete keretében megszervezett alkalomra előzetes jelentkezés szükséges, amelyet meg lehet tenni az alábbi elérhetőségeken:

• Személyesen, a Lelkészi Hivatalban (4400 Nyíregyháza, Kálvin tér 11.) Nyitvatartás: Hétfő-Péntek 8.30-12.30 és 16.00-17.00
  • Telefonon a (42) 507 048 számon a fenti hivatali nyitvatartási időben.
  • E-mailen: nyiregyhaza-varos@reformatus.hu

Az alkalommal párhuzamosan gyermekmegőrzést vállalunk (3 éves kortól), szintén előzetes jelentkezés alapján!

A programot a járványügyi előírások betartásával szervezzük meg. Minden résztvevőt megkérünk a maszkviselésre, távolságtartásra, a Gyülekezeti Házban kihelyezett kézfertőtlenítő használatára.