Ifjúsági istentisztelet Nyíregyházán

• június 16, 2019

A 2019. június 16-án este különleges, felemelő alkalmon vehettek részt a kánikulában érkező és eső után távozó népes gyülekezet tagjai. Az 1. Ifjúsági Istentiszteleten a közelmúltban alakult Ifjúsági Zenekar tagjai kísértek énekeskönyvi és ifjúsági énekeket. Az igeolvasást és az imádságok elmondását is az ifjúsági csoportok egy-egy képviselője végezte. Az este mottóját Márk evangéliuma alapján választották a szervezők: "Kinek mondanak engem az emberek?"

Ifjúsági istentisztelet

Bodnár Máté lelkipásztor igehirdetésében rámutatott: Jézus kérdése mindannyiunk kérdése, azonban ahhoz, hogy tudjuk, kik vagyunk, nem az emberek véleményéhez kell alkalmazkodnunk, hanem tudnunk kell, kicsoda Jézus. Az istentiszteleten Dr. Gaál Sándor esperes úr köszöntötte azokat a hittanosokat, akik egy többrészes rejtvénysorozatot hibátlanul töltöttek ki a tanév során, ők mindannyian ajándékban részesültek. A zenés istentiszteletet követően a gyülekezet a Kazettás Gyülekezeti Terembe kapott meghívást, ahol egy pohár hideg üdítő mellett folytathatták a testvéri beszélgetéseket. Hálásak vagyunk Istennek, hogy egy újabb istentiszteleti arculattal gazdagította közösségünket!

Az ifjúsági istentiszteletről készült videofelvétel megtekinthető itt: