"Jövel Szentlélek Isten!" - Énekkarunk évzáró zenés áhítatot tartott

• június 2, 2019

Évzáró zenés áhítaton adott hálát Istennek gyülekezetünk kórusa az elmúlt időszak közös szolgálataiért. Az istentiszteleti keretbe beillesztett énekkari művek az egyházi év több pontját is felidézték, de elsősorban a közelgő pünkösdi ünnepre koncentráltak.

Énekkar zárókoncertje

Kissné Dr. Mogyorósi Pálma kórusvezető beszámolójában a visszatekintés mellett megemlített még két hátralevő szolgálatot: a pünkösdi ünnepen a Nyíregyháza-Városi Református Templomban a teljes kórus, míg június hónap végén Budapesten, a Művészetek Palotájában a Református Énekek koncerten egy kisebb csoport vállal szolgálatot az 500 fős egyesített kórus részeként.

A Nyíregyháza-Városi Református Egyházközség Énekkara továbbra is szeretettel vár hangjukban biztos, szívesen éneklő újabb jelentkezőket a soraiba. A próbákat - a nyári szünet után várhatóan szeptembertől - szerdánként 17.00-tól tartják.

A zenés istentisztelet felvétele itt látható:

Képek az istentiszteletről: