SzabadON - nyíregyháziak a 2021-es Csillagponton

• augusztus 23, 2021

2021. július végén mintegy 1500 fiatal vett részt a Csillagpont Református Ifjúsági Találkozón, amelynek immár harmadik alkalommal adott otthont Debrecen városa.

A délelőtti főelőadások és az azt követő csoportos beszélgetések témája a keresztyén ember szabadsága volt. A valódi szabadság legfőbb akadálya az ember bűne - ettől szabadít meg minket Krisztus, akit szolgálni, követni nem más, mint a szabadság maga.

A nyíregyházi résztvevők között többen önkéntes szolgálatot vállaltak, és ebben az évben is saját beszélgetős csoportban vehettek részt. Jó volt együtt sátorozni, válogatni a találkozó színes programajánlatából, együtt úrvacsorázni a záró istentiszteleten, és sok-sok élménnyel feltöltődve hazaérkezni.

Hálásak vagyunk Istennek, hogy a világjárvány miatti zárt hónapok után egy ilyen nagy szabású keresztyén rendezvényen is részt vehettünk. A következő Csillagpont tervezett ideje: 2023 júliusa.