Konfirmandusok kirándulása Beregdarócon

• június 3, 2018

A tavalyi év jó tapasztalatai után idén is megrendezésre került a konfirmandusok jutalomkirándulása Beregdarócon. Ez a mozgalmas 24 óra nem csak a fociról, strandolásról és ügyességi játékokról szólt – bár ezekről is, de legfőképpen a fiatalok hitének táplálásáról.

Péter 1. levelének 2. részéből a 3-5. vers volt a nap vezérfonala, melyekből gyülekezetünk legfiatalabb teljes jogú tagjai az egyház építőköveiről tanulhattak.

Konfirmandus kirándulás

A közös programok, az esti és reggeli áhítat és az Ige magyarázata után a fiatalokból megalakult egyházközségünk legújabb ifjúsági csoportja, az „Élő kövek” ifi, amelybe szeretettel hívogatjuk azokat a frissen konfirmáltakat is, akik valamiért a kiránduláson nem tudtak részt venni.

Addig is szeretettel ajánljuk a Nyírségi Református Egyházmegye ifjúsági táborát, amely 2018. július 29. és augusztus 3. között Hercegkúton kerül megtartásra.

A teljes galéria itt tekinthető meg: