Leskó György

• presbiter

Bemutatkozás

Leskó György vagyok, 1969. december 22-én születtem Kemecsén. Édesanyámmal élek és gondoskodom a nagyhalászi keresztanyukámról.

Nyíregyházán nőttem fel és a tanulmányaimat is itt végeztem. Kitanult szakmáim az autószerelő és a szakács. Jelenleg a Sóstói Szivárvány Idősek Otthonában dolgozom mint szakács.

Sóstóhegyről beköltözve 10 éves koromtól tartozom a Nyíregyháza-Városi Református Egyházközséghez. Fekete Károly esperes úr idejében kezdtem el járni a szombatonként megtartott ifjúsági órákra, majd itt is konfirmáltam.

Jó pár éve vagyok már tagja a presbitériumnak, ezalatt mindig lelkiismeretesen elláttam mindazt, amit a szolgálatban vállaltam. A jövőben szeretném még szorgalmasabban és pontosabban ellátni e szolgálatot Isten kegyelméből.

Elhagyott lakáskulcsot találtunk!

Január 6-án, valószínűleg a 10.30-as istentiszteleten hagyott valaki a templomban egy lakáskucslot. A lelkészi hivatalban átvehető!