Zsíros László

• presbiter

Zsíros László vagyok, 1978-ban születtem Miskolcon. Feleségem Zsírosné dr. László Lívia, akivel 2007-ben kötöttünk házasságot. Ekkor költöztem Miskolcról Nyíregyházára és lettem a Nyíregyháza-Városi Református Gyülekezet tagja és a gyülekezet alkalmainak rendszeres látogatója. Három gyermekünk van: Réka a legidősebb, aki 9 éves és a Jókai Mór Református Általános Iskola 4. osztályos tanulója. Lilla 6 éves, és 1. osztályos tanuló szintén a Jókaiban. Laci a legkisebb, ő nem régen múlt 2 éves, és jelenleg még otthon van édesanyjával.

Végzettségemet tekintve okleveles vegyészmérnök vagyok, diplomámat a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen szereztem. Jelenleg a Lego Manufacturing Kft.-nél dolgozom senior folyamatmérnökként.

6 évvel ezelőtt lettem a gyülekezetnek pótpresbitere, majd később presbitere. Megválasztásom esetén hitem és legjobb tudásom szerint fogom szolgálni a gyülekezetet.